Imprezy sportowe i turystyczne dofinasowane z budżetu powiatu w roku 2020.
LP: |
ZADANIE |
Termin realizacji |
Wnioskodawca |
1 |
Piłkarska Kadra Czeka, wyjazdy reprezentacji LZS na zawody woj., turniej tenisowy im. A. Ruska. |
w roku |
Powiatowe Zrzeszenie LZS |
2 |
Halowe Turnieje Juniorów ,Trampkarzy młodszych, trampkarzy + „Z podwórka na stadion" |
I-II |
Podokręg Myślenice |
3 |
Turnieje w czasie wakacji, dwójki siatkarskie, tenis nauczycieli, cross letni na Suchą Polanę |
w roku |
MOS Myślenice |
4 |
Turnieje w czasie ferii zimowych –siatkówka, piłka halowa, cross zimowy na Mikołaja |
w roku |
MOS Myślenice |
5 |
Olimpiada zimowa osób i niepełnosprawnych, tenis stołowy osób niepełnosprawnych. |
w roku |
MOS Myślenice |
6 |
V Bieg „Sieprawska Piątka” |
|
GOKiS Siepraw |
7 |
MP Juniorów w sumo, MW mistrzostwa młodzików w sumo, „Rusek”, „Grochal”, „Różankowski” |
III, VI, XII |
KS „Dalin” |
8 |
Festiwal Szachowy im. J. Dominika, Mistrzostwa Małopolski w łucznictwie, Turniej Wiosny w gimnastyce artystycznej |
IV, VII |
GOKiS Dobczyce |
9 |
Wojewódzkie Zawody Strzeleckie OHP |
IX |
Hufiec Pracy 6-10 Myślenice |
10 |
Turnieje Strzeleckie dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, zawody z okazji święta XI Listopada |
w ciągu roku, XI |
ZP LOK |
11 |
Bieg na orientację dla uczniów szkół podstawowych – „Sprawni jak żołnierze” |
X |
ZSZiO Sułkowice |
12 |
Turniej Koszykówki – Ferie Zima 2020, konkurs tańca cheerleaders |
II |
ZSO Myślenice |
13 |
Parafiada w Dziekanowicach |
VI |
OSP Dziekanowice |
14 |
V Powiatowa Olimpiada Sportowa Klas I-III |
IV |
SP Brzączowice |
15 |
Turniej Siatkówki Plażowej |
VI |
ZS Dobczyce |
16 |
Ogólnopolski Zlot Samochodów Mini |
VII |
Mini Klub Polska Myślenice |
17 |
Szachy mundurowe, turniej halowy drużyn młodzieżowych |
II, X |
PSP Myślenice |
18 |
Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego |
I |
UKS Zaklik |
19 |
Zawody Pływackie i narciarskie o puchar Starosty |
I, V |
KS „DELFIN” |
20 |
Memoriał Szachowy im. H. Głusia |
VII |
LKS Dziecanovia |
21 |
III Memoriał im. Z. Bobowskiego w tenisie stołowym |
III |
UKS Zarabie |
22 |
Grand Prix Dobczyc, Grand Prix Powiatu w szachach |
|
TKKF Dobczyce |
23 |
Sułkowicka Jesień Szachowa |
X |
SO Kultury |
24 |
Turniej o Puchar Starosty |
V |
LKS Jawor |
25 |
Memoriał im. K. Bubuli |
II |
SP w Wiśniowej |
26 |
Spotkania Szachowe na Rynku Myślenickim |
IX |
MAT Myślenice |
27 |
Orzeł Cup |
II, VIII |
LKS Orzeł |
28 |
Zawody jeździeckie Majówka w Przylesiu |
V |
Stajnia Przylesie Borzęta |
29 |
II Bieg Sułkowicki |
IV |
Fizjomedicus |
30 |
Szachowe Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli |
V |
SP nr 4 Myślenice |
31 |
Turniej piłki nożnej Orlików |
IV |
LKS Wrzosy Osieczany |
32 |
XXXVII Sztafeta Wiśniowa Dobczyce |
|
GOKiS Wiśniowa |
33 |
Bieg Wiśniowa Run |
V |
GOKiS Wiśniowa |
34 |
Turniej Sportowy |
VI |
GOKiS Tokarnia |
35 |
Memoriał wędkarski im. A. Tondery |
VII |
PZW koło Myślenice |
36 |
Turniej charytatywny Sułkowice |
I |
KS Gościbia |
37 |
Mityng Pływacki Osób Niepełnosprawnych |
IV |
S.O.N Gminy Myślenice |
38 |
Nagrody Starosty w Dziedzinie Sportu |
VI |
Rada Powiatu +Zarząd |
W zakresie turystyki: |
|
|
|
LP: |
DZIAŁ:630 ROZDZIAŁ:63003 |
||
1. |
ZADANIE |
Termin realizacji |
Wnioskodawca |
2. |
Rajd Turystyczny Szlakiem Miejsc Pamięci Walk i Męczeństwa |
IX |
ZSOiZ w Lubniu |
3. |
Tour de Tokarnia |
VIII |
GOKiS Tokarnia |
4. |
Jesienny Złaz Integracyjny i Poznajemy Ojcowiznę |
X |
PTTK Dobczyce |
5. |
Przewodnicy PTTK mieszkańcom – 25 lat Koła Przewodników PTTK Dobczyce |
IV |
PTTK Dobczyce |
6. |
X Beskidzki Rajd Szlakiem Walk o Niepodległość |
X |
LGD Klimas |
7. |
XXX Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich |
IX |
PTTK Lubomir |