Plakat w różowych odcieniach o Bezpłatnych badaniach Mammografii. Na zdjęciu 5 kobiet w różnym wieku, a także informacje tekstowe o akcji i zapisach.

Już 26 maja 2025r. (poniedziałek) w godzinach 10.00 – 17.00  po raz kolejny przy budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach, ul. Drogowców 2a będzie można skorzystać z mammobusu z ofertą bezpłatnych badań.

Kryteria uczestnictwa w programie profilaktyki raka piersi:

  • Badanie wykonuje się co 24 miesiące u kobiet w wieku od 45 do 74 lat
  • Badanie wykonuje się co 12 miesięcy u kobiet w wieku od 45 do 74 lat, które po 5 latach od leczenia chirurgicznego raka piersi – pozostają w trakcie uzupełniającej hormonoterapii (HT)
  • Badanie wykonuje się co 12 miesięcy u kobiet w wieku od 45 do 74 lat, które zakończyły leczenie raka piersi i 5 letni proces monitorowania po zakończonym leczeniu.

Informacja i zapisy: 12 633 02 18, 503 777 651

Centrum Medyczne Maszachaba

 

Facebook.com X.com

Program ochrony powietrza

Ikona chmury i linii symbolizujących smog – przycisk „Zanieczyszczenie powietrza”. Ikona mapy z zaznaczonymi obszarami – przycisk „Jakość powietrza w powiecie”. Ikona domu z napisem „czyste powietrze, zdrowy wybór” – przycisk „Program Czyste Powietrze”.