JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest wtorek, 25 października 2016 r. 299 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Rozstrzygnięcie konkursu Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 w moim obiektywie Drukuj Email
21.10.2016.

Dnia 20 października br. , odbyło się w Muzeum Regionalnym Dom Grecki w Myślenicach, rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Papieskiego pt. „Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 w moim obiektywie”.

To wydarzenie wpisało się trwający w Myślenicach XXIII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej.W uroczystości wzięli udział: Starosta Myślenicki Józef Tomal, członek Zarządu Powiatu Krzysztof Halek, prezes Klubu Inteligencji Katolickiej Zbigniew Syrek dyrektorzy szkół, z których uczniowie wzięli udział w konkursie oraz nauczyciele i uczestnicy konkursu. 

Czytaj całość
 
XXIX SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
20.10.2016.
PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 27 PAŹDZIERNIKA 2016 ROKU /CZWARTEK/ O GODZ. 9.30 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY ULICY MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ XXIX SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.
Czytaj całość
 
Ogłoszenie Drukuj Email
20.10.2016.

Zarząd Powiatu Myślenickiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie organizacjom pozarządowym prowadzącym działalność pożytku publicznego realizacji zadania polegającego na prowadzeniu punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Myślenickim w 2017 r.

Informacje szczegółowe

 
Komunikat Drukuj Email
20.10.2016.

Komunikat w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu "Programu współpracy Powiatu Myślenickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017".

Zarząd Powiatu Myślenickiego informuje, że w dniach 21 - 27 października 2016 r. przeprowadzone zostaną konsultacje projektu ,,Programu współpracy Powiatu Myślenickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017". Celem konsultacji będzie poznanie uwag i opinii do projektu Programu w dziedzinach dotyczących działalności statutowej Państwa organizacji oraz wypracowanie wspólnego stanowiska co do dalszej współpracy w roku 2017.

Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
20.10.2016.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu informuje, że w dniu:

  • 27 października 2016r. /czwartek/ o godz. 8.45 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Raja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Promocji i Rozwoju Powiatu.
Czytaj całość
 
Wsparcie Powiatu Myślenickiego dla bicia rekordu na rzecz pierwszej pomocy w Myślenickiej SP nr 2 Drukuj Email
20.10.2016.
W związku z tym, iż edukacja i promocja pierwszej pomocy mieści się wśród wieloletnich programów Powiatu Myślenickiego związanych z profilaktyką chorób cywilizacyjnych, Powiat Myślenicki stara się wspierać wszelkie inicjatywy dotyczące popularyzacji postaw z zakresu pierwszej pomocy i utrwalania wiedzy i umiejętności z tego zakresu. Dlatego też Powiat Myślenicki, na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach, chętnie włączył się w akcję bicia rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, do której udziału przystąpili po raz kolejny uczniowie i nauczyciele tej szkoły. To ogólnopolskie wydarzenie, organizowane jest przez Fundację WOŚP nieprzerwanie od 4 lat. Jednak to odbywające się 17 października 2016 r., było szczególne, ze względu na fakt, iż pierwszy raz podjęto się próby ustanowienia Rekordu Guinnessa w resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez zgłoszone instytucje na terenie całej Polski. Była to z pewnością jedna z największych akcji tego typu, którą można nazwać: „Największą na świecie lekcją resuscytacji krążeniowo-oddechowej w wielu miejscach jednocześnie”. O godzinie 12 w południe, wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej SP nr 2 w Myślenicach, by dzięki wspólnym działaniom, propagować ideę udzielania pierwszej pomocy. W akcji wzięło udział 125 dzieci, które miały do dyspozycji 22 fantomy.
Czytaj całość
 
Starosta wręczył nagrody nauczycielom Drukuj Email
17.10.2016.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielki i nauczyciele uczący w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu myślenickiego podczas uroczystego spotkania w starostwie odebrali nagrody z rąk starosty myślenickiego Józefa Tomala, wicestarosty Tomasza Susia, przewodniczącego Rady Powiatu Tadeusza Żaby oraz przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu Rady Powiatu Krzysztofa Heroda.

Czytaj całość
 
Powiat po raz kolejny wyróżnił najlepszych uczniów statuetkami Prymusa Drukuj Email
17.10.2016.

W dniu 14 października 2016 r. podczas uroczystego spotkania w starostwie, trzynastu najlepszych uczniów zostało nagrodzonych i wyróżnionych. Obecni na sali obrad uczniowie oraz ich rodzice odebrali statuetki, nagrody rzeczowe oraz listy gratulacyjne z rąk starosty myślenickiego Józefa Tomala, wicestarosty myślenickiego Tomasza Susia, przewodniczącego Rady Powiatu Tadeusza Żaby oraz przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu Rady Powiatu Krzysztofa Heroda.

Na tej uroczystości żaden uczeń nie znalazł się przypadkowo. Wszyscy jesteście wyjątkowi i wszystkim serdecznie gratuluję - podkreślił pracownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu starostwa Jan Stankiewicz, rozpoczynając uroczyste spotkanie.

Czytaj całość
 
Zdrowie i szpital zdominowały sesję Rady Powiatu Drukuj Email
17.10.2016.
Najważniejszym tematem XXVIII sesji Rady Powiatu Myślenickiego była propozycja Mapy Potrzeb Zdrowotnych w zakresie lecznictwa szpitalnego, która bezpośrednio wiązała się z bieżącą sytuacją i przyszłością myślenickiego szpitala. Opracowanie dokumentu, który stanowi prognozę potrzeb w dziedzinie opieki zdrowotnej w powiatach, jest wymogiem Ministerstwa Zdrowia w związku z zapowiadaną reformą systemu służby zdrowia. Jednak, jak podkreślali w czasie sesji, zarówno radni, jak i pracownicy merytoryczni, na dzień dzisiejszy niewiele jeszcze wiadomo, rządowy projekt jest bowiem w fazie przygotowań i konsultacji.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1547
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
POWIAT MYŚLENICKI NA 2. MIEJSCU W POLSCE !
Powiat Myślenicki wyróżniony Certyfikatem Europejskiego Rejestru Renomowanych
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Prometeusz - Nadzieja - Pomoc - Zmiana
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4083
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates